Kari Freestyle Football ::

Český pohár ve FreestyluNedávno se u nás v České Republice probudil zvláštní a pro oko velmi přitažlivý sport Freestyle Fotbal. Zanedlouho vznikla ČFFA (Česká Freestyle Fotbalová Asociace), která má za úkol povznést tento sport na vyšší úroveň, dostat ho do podvědomí společnosti a především největší výhodou je to, že se pod záštitou asociace dají pořádat oficiální srazy, akce a především turnaje. A prvním z několika chystaných akcí asociace je právě Český pohár ve Freestyle Fotbale konaný v Jihlavě.

Akce: Freestyle Fotbalový turnaj
Datum: 15. 8. 2009, čas bude upřesněn
Místo: Nákupní středisko City Park Jihlava (jak se tam dostat?)

Něco o turnaji

Tento turnaj je konaný ve stylu Battle, tzn. jeden hráč proti jednomu na podiu za zvuku hudby s jedním míčem, který se mezi účastníky střídá po určitých intervalech. Každý z hráčů má za úkol přesvědčit 3 porotce, že právě on je hoden postoupit z onoho utkání. Zpočátku před propuknutím turnaje proběhne společný trénink, kde se všichni potencionální účastníci shromáždí na jedno místo a budou si hrát s míčem po svém. Z této masy porotci vyberou 7 účastníků finálového turnaje a 8 začátečníků, kteří si to můžou mezi sebou rozdat na nižší úrovni. Vítěz nižších battlů bude automaticky zařazen jako účastník hlavní soutěže. Celkovým vítězem se stává ten, kdo vyhraje finální battle. Vše ovšem záleží na počtu účastníků turnaje.

I když možná nevíte, co Freestyle Fotbal je, nemusíte mít nejmenší obavy, že byste v této akci nenašli zalíbení. Navíc jednotlivé battly budou proloženy soutěžemi pro veřejnost či nováčky v tomto sportu. Pro všechny jsou připraveny věcné ceny a záruka skvěle prožitého sobotního dne.

Porota

Do řad porotců zasedne El Presidente ČFFA Jan Struž aka Dexter, který má s takovými turnaji obrovské zkušenosti a byl jasnou první volbou. Po jeho boku se objeví lahůdka moderního pojetí Freestyle fotbalu. Z Polska k nám přicestují kreativní borec Michal Rycaj aka MichRyc a stylový comber Kryzstof Golonka aka Clyde. Porota je tudíž složena z pravých profesionálů a už jenom toto zajišťuje vysokou úroveň turnaje.

Přihlásit se na turnaj můžete přímo zde.